149935

BÄLTESSPÄNNE, metall, nielloarbete, Ryssland. 1900-talets början.

Genombruten dekor. Metallkedjor behängda med ryska silvermynt från 1915-1916. L 11.

Slitage. Spännets baksida med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK