150275

SMYCKESET, 3 delar, vitguld och diamanter. 1900-talets andra hälft. Totalvikt 6,6 g.

Berlock med halskedja samt ett par örhängen. Kedjans längd 42.
Certifikat medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK