Abraham II Hulk

(England, 1851-1922)
Abraham II Hulk
(England, 1851-1922)

ABRAHAM II HULK, olja på duk. Sign A Hulk Jr.

Engelskt kustmotiv. 50 x 61.

Slitage. Smärre krackelyr. Tryckrand mot spännram.

Lähtöhinta
6 000 SEK