Tina
152181

STOP, 3 st, tenn, bla Per Fredrik Wigholm, Arboga och Johan Fredrik Gellerstedt, Härnösand, 1800-tal.

Dryckes- och skänkkannor. H ca 20.

Obet bruksslitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK