MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålat och delvis bronserat. Runt bord med två iläggskivor à 30 cm, diam 105, h 74.

Slitage. Färgbortfall o smärre sprickor.

Lähtöhinta
800 SEK