SEKRETÄR. England 1700/1800-tal.

Mahognyfanér. Skrivinredning bakom klaff. L 106 B 55 H 115. Nyckel/nycklar finns.

Repor. Slitage. Slagmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK