TRÄDGÅRDSSOFFA, Aggenberg, Stockholm, 1800-talets slut.

Vitlackerat gjutjärn och trä. Genombruten dekor av ormbunksblad m m. L 145.

Färgbortfall, rost, slitage, smärre skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK