IKONER, 2 st samt DEKORELEMENT, trä samt mässing, 1900-tal. Östeuropa.

1 ikon i trä samt rizza samt 1 ikon i trä med målad tryck. H 7-16, l 6-17.5. Dekorelement med bibliska scener. H 10-17, l 8-11.

Mindre färgbortfall. Sprickor samt bucklor.

Lähtöhinta
1 200 SEK