KNUT DAHLANDER och OKÄND KONSTNÄR, olja på uppklistrad duk resp pannå, 2 st, en sign.

Landskap med bondgård, rund duk uppklistad på pannå, diam 30. Tupp och hönor, 18 x 26.

Krackelyr.

Lähtöhinta
800 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?