PARTI KOPPARSTICK, 16/1700-tal, 12 st.

Bl a grav. av P Lombard, F. Curti, Gaukercken, B. Moncornet. Oramade. 13 x 8 till 32 x 24.

Varierande skick. Flera med skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK