BOKHYLLA MED BOKVERK, "Reference Library", England tidigt 1900-tal

Hylla av mahogny med uppsvängt krön och intarsia i form av solfjäder. Skinnklädda ryggar.

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
800 SEK