SKÄNK, nyrokoko 1800-tal.

SKÄNK, nyrokoko 1800-tal.

Valnöt. Skuren dekor. 2 lådor med skåps del. L 124 B 51 H 120. Nyckel finns.

Slitage. Repa. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK