MÅTTSATSER, 2 st samt SNUSDOSA. Mässing. 1800/1900-tal.

Motiv med smeder samt årtalet 1828. Diam 6 samt L 11.

1 st vikt saknas. Bucklor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK