OKÄND KONSTNÄR, flamländsk skola, olja på duk, 1700-tal.

Motiv av Jesu omskärelse. 99 x 70.

Krackelyrer, större duklagning. Dubblerad.

Alkuperä - Provenienssi

Anders de Wahl.

Lähtöhinta
10 000 SEK