Signed Sven Erixson and dated -41. Probably executed in Portugal. Watercolour and gouache 55 x 45 cm.
Contact specialist for a condition report.
Alkuperä - Provenienssi
Acquired directly from the artist around 1955.
Huutokauppa päättyy
6 päivää 19 tuntia
Tarjottu
10 000
955
1 085
Lähtöhinta
30 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 10 500 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
14. tammi 15:53
10 000 SEK
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 1
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Mitä kuljetus maksaa?
Paketointi ja vakuutus
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?
Ota yhteyttä
Tukholma
Lena Rydén
Johtava taideasiantuntija, moderni- ja 1800-luvun taide