FAT, 2 st, porslin resp flintgods, bl a Carl Harry Stålhane, 1900-talets tredje kvartal.

Fat, "Rapsodi", Carl-Harry Stålhane. Diam 29.
Fat, Gefle, l 37.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
800 SEK