Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
160925

ALBUM MED ÖLETIKETTER, 1800/1900-tal.

Innehållande ca 150 öletiketter. Varierande bryggerier och länder. Mestadels Sverige.

Samtliga uppklistrade på papperssidorna. Fläckar, slitage. Vissa med skador.

Lähtöhinta
800 SEK