PARTI SILVER, 38 delar, bl. a. Danmark.

Skedar, 32 st, förgyllt silver och emalj. L 10 - 13.
Bägare, h 8.
Sockerskål, h 13, l 11.
Gräddkanna, h 10. l, 9,5.
Borste, l 22.
Borste, 16,5.
Karott samt lock, diam 16, h 10, l 28,5.
Vikt exkl borstar och skedar, 570 g.

Repor, slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK