PARTI NYSILVER, 6 delar. 1900-talets första del.

2 ishinkar, dubbelkarrot, karrot med lock, serveringsbestick samt såssnipa. H 10-21. Bestickens mått: L 26-31.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK