Ernst Josephson

(Ruotsi, 1851-1906)
Ernst Josephson
(Ruotsi, 1851-1906)

ERNST JOSEPHSON, Ernst Josephson 1851-1906. Teckning i blyerts. Sign.

Soldat i pickelhuva. 35 x 21.

Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Pierre, Stockholm.

Lähtöhinta
4 000 SEK