Joseph William Allen

(England, 1803-1852)
Joseph William Allen
(England, 1803-1852)

JOSEPH WILLIAM ALLEN (ENGLAND), Joseph William Allen, Tillskriven. olja på duk. 1800-tal.

Landskap med figurer vid torn. Signerad J W Allen. 41 x 31.

Dukskada.

Lähtöhinta
4 000 SEK