165037

PARTI SMYCKEN, 4 delar, sterlingsilver, Mexiko samt gulmetall, Miram Haskell. Ca 200 g silver.

Halsband, l 40, armband, l 18 samt örhängen, h 3. Brosch i gulmetall med strass och syntetiska pärlor, l 9.

Brosch med skador och lagningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK