HALVMÅNEBORD, ett par, nyrenässans, 1800-talets slut.

Vitt. Profilerade halvmåneformade skivor. Tre svarvade ben. Tot diam 116, h 75.

Senare bemålning. Smärre slitage och sprickor.

Lähtöhinta
1 200 SEK