MATSALSBORD, 1950/60-tal.

MATSALSBORD, 1950/60-tal.

Teak. Rund form på fyra nedåtavsmalnande ben. Diam 108, H 74. Två iläggsskivor. B 40 vardera.

Slitage. Smärre repor. Smärre fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK