A group of three celadon glazed vessels, Sawankhalok, Thailand, 15th/16th century

Height approx. 5-6.5 cm

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Kuluneet reunat.

Alkuperä - Provenienssi

Cargo Royal Nanhai lot no. 2115

Vasarahinta
1 800
172
195
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
9. tammi 15:00
1 800 SEK
9. tammi 15:00
1 700 SEK
9. tammi 14:59
1 200 SEK
9. tammi 14:58
600 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu