SIDEBOARD, Bertil Fridhagen, Bodafors.

Teak. Brännstämplat. Otydligt daterat, möjligen "1958". L 130, b 40, h 90.

Bruksslitage. Fläckar.

Lähtöhinta
1 200 SEK