Ellen Trotzig

(Ruotsi, 1878-1949)
Ellen Trotzig
(Ruotsi, 1878-1949)

Ellen Trotzig, "In the Outskirts of the City", 1933

Signerad och daterad, olja på duk, 53,5 x 51,5 cm

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Lähtöhinta
15 000 SEK