Ellen Trotzig

(Ruotsi, 1878-1949)
Ellen Trotzig
(Ruotsi, 1878-1949)

Ellen Trotzig, "In the Outskirts of the City", 1933

Signerad och daterad, olja på duk, 53,5 x 51,5 cm

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Vasarahinta
12 000
1 146
1 302
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
11. tammi 18:24
12 000 SEK
10. tammi 22:00
7 000 SEK
8. tammi 20:43
6 000 SEK
4. tammi 17:27
5 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia