Chaise longue, George IV, 19th century

Frame of wood, partially upholstered with a fabric-covered seat, loose cushions, approximately 190x70x50 cm (seat height 50 cm).

Iänmukaista kulumaa. Jälkiä. Smärre fanerskador. Vähäistä kulumaa. Koristeita puuttuu. Haalistunut.

Huutokauppa päättyy
6 päivää 18 tuntia
Tarjottu
300
29
33
Lähtöhinta
5 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 350 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
22. tammi 19:14
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Bukowskis Malmö