PARTI BESTICK, silver, 16 delar, "Rosenholm", GAB 1900-talets mitt.

12 kaffeskedar, 1 mockasked, 2 dessertgafflar l 13,5, 1 dessertkniv, l 16,5.

Slitage. Monogram.

Lähtöhinta
1 200 SEK