Dining group, 7 pieces, Miranda of Sweden, later part of the 20th century

White lacquered. Round dining table with tapering legs. Two extension leaves of 50 cm each. Length 120-220, diameter 120, height 73 cm. Label marked. Chairs with pierced backrest and loose, upholstered seat with textile covering. Joined leg frame. Seat height 48, height 94 cm.

Jälkiä. Naarmuja. Vähäistä kulumaa. Smärre fanerskador.

Huutokauppa päättyy
6 päivää 9 tuntia
Ei tarjouksia
0
0
0
Lähtöhinta
8 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Sijainti: Bukowskis Malmö