PUNSCHBÄGARE, 8 st, silver, bl a F. Olsson, 1940-tal. Tot 275 g.

På fot, svängda handtag. H 5. En bägare med avbrutet öra medföljer.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK