BIBLIOTEKSBORD, barockstil. 1800-talets slut.

Ek. kopplade ben dekor av urna. Balusterben. Hollänska utdrag 2x 63. L 135 B 95 H 79.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK