SOFFGRUPP, 7 delar, Karl Johan-stil. 1900-tal.

Bord, 2 karmstolar, 2 stolar, taburett samt soffa. Björk. Soffans längd: 215. Randig klädsel. Bordet med klaffar. Mått: L 89 (utfällt 139), b 70, h 77.

Fanérskador, slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK