Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATTA, Kina, semiantik. Ca 315 x 225.

Blå med ljus botten. Dekor av buddhor.

Slitage och skador. Fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK