PARTI BÖCKER, UTSTÄLLNINGSKATALOGER OCH SKRIFTER, ca 30 st. Bla om Carl Axel Acking.

Bla tidskriften "Form" och "Det egna hemmet", "Minnen från H55" 2hem i Sverige" mm. Proveniens: Carl Axel Acking, det egna hemmet.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK