173041

VAS, glas, "Ariel", Ingeborg Lundin, Orrefors.

Vas, geometrisk dekor mot blå fond. Signerad ORREFORS Ariel Nr 199-E3 Ingeborg Lundin. Höjd 16,5 cm.

Obetydliga repor på fotring.

Lähtöhinta
3 000 SEK