MATSALSGRUPP, 8 delar, Frankrike, 1900-tal.

6 st stolar, skåp med tallrikshylla samt klaffbord. Skåp L 123 B 47 H 167. Bord diam 113 + 31+60+31 H 73.

Repor. Slitage. Nötningar. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK