177251

BROSCH, 18 K guld, möjligen Anders Petter Lindström, Kalmar, 1800-talets första kvartal. 7 g.

Slagen dekor kantad av pärlor. Otydliga stämplar. L 5, h 5.

Lagningar samt slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK