ORDEN, guld och emalj, St Stanislaus, Ryssland, 1900-talets början.

Rödemaljerat kors. Mitten med emaljknapp med monogram SS. Tillverkarmärkt IK. H 3,8.

Slitage. Skador. Delar saknas. Omgjord till brosch.

Lähtöhinta
2 000 SEK