SKÅL, silver, GAB Stockholm 1900-talets andra hälft. Vikt ca 1085 gram.

Rund form med två ringformade hänklar. Bårddekor. H 9,5. diam 30.

Slitage. Dubbla gåvogravyrer.

Lähtöhinta
3 000 SEK