Förrättstallrikar, 10 st.
Mattallrikar, 10 st.
Assietter, 14 st.
Assietter, klar glasmassa, 2 st.
Selterglas, 8 st.
Snapsglas, klar glasmassa, 3 st.
Mjölkkanna.
Sockerskålskål.
Servetthållare, fyra st, i originalkartong.
Ishink.
Uppläggningsfat, diam 28.
Prydnadsfat, diam 32.
Ishink med smärre kantnagg, i övrigt lätt bruksslitage.