Tina
179985

TALLRIKAR, 4 st, tenn, bl a Sverige, 1793.

2 flata samt 2 djupa. Diam 18-25.

Slitage, repor, bristningar, bucklor, lagningar.

Lähtöhinta
1 000 SEK