DAMARBETSBORD, directoirestil, 1800/1900-tal.

Låda i sargen. Intarsia. Kannelerade ben. Mässingskodda benavslutningar. Dekor av blomster festong. L 58 B 40 H 70,5. Nyckel finns.

Slitage. Fanerskador. Lösa delar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK