STOLAR, ett par, snarlika, barock, 1700-tal, syd-/mellaneuropa.

Ek. Med skurna dekorerade ryggtavlor och kopplade ben.
H 124 resp 130.

Skador, lagningar, kompletteringar. Maskstunget. Slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK