SÄNG, metall, 1900-tal.

SÄNG, metall, 1900-tal.

Vitmålad. På hjultrissor. Yttermått l 206, b 126, h 129.

Ej monterad. Slitage, repor, färgbortfall, rost.

Lähtöhinta
1 500 SEK