VAS samt BÄGARE, nysilver o glas. 1900-tal.

Vas jugend WMF, nysilver o glas. Dekor av blommor. Bägare Tyskland, glas, graverad dekor. H 18-26.

Sprickor.
Slitage.

Lähtöhinta
700 SEK
Tilaa uutiskirjeemme