FÅTÖLJ samt FOTPALL, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme i kromat stål samt klädsel i brunt skinn. Både fåtölj och fotpall på hjul.

Bruksslitage. Knappar på fotpall saknas delvis.

Lähtöhinta
800 SEK