Bruno Hoppe

(Ruotsi, 1859-1937)
Bruno Hoppe
(Ruotsi, 1859-1937)

BRUNO HOPPE, olja på duk. Sign o dat -12.

Interiörbild från Leufsta bruk. 54 x 67.

Dubblerad duk. Smärre lagning.

Lähtöhinta
4 000 SEK