Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STEKFAT SAMT TALLRIK, porslin, Kina Qianlong 1700-tal.

Stekfatet med dekor av Double Peacocks, tallriken med trädgårdsmotiv. Stekfat l 26,5, tallrik diam 21.

Spricka, nagg, skada.

Lähtöhinta
3 000 SEK