SKÄNK, art deco-stil, 1900-tal.

Blandade träslag. Tre lådor samt två dörrar. Skjutdörrar i glas. L 184, b 53, h 89.

Mindre fanérskador. Bruksslitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK